OSOBNÍ ODBĚR VE SMRŽICÍCH ZRUŠEN DO ODVOLÁNÍ

Nitro Tech Hardcore Pro Series exp.

Kód: 4171
4 hodnocení
Značka: Muscletech
–71 %
nitrotech hardcore pro series
–71 % 490 Kč 426 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Expirace - VANILKA - konec října 2014, ČOKOLÁDA - konec července 2014, JAHODA - konec června 2014, COOKIES - konec června 2014. Jednosložkový syrovátkový 83% izolát a koncentrát s obsahem 30 g proteinů v každé dávce. Vybuduje více kvalitního svalstva než jakýkoliv běžný přípravek na bázi syrovátkových proteinů. Velmi rychlý transport aminokyselin v potréninkovém období. Vybuduje větší fyzickou sílu než jiné přípravky obsahující syrovátkové proteiny. Každá odměrka obsahuje ověřené množství (3 gramy) kreatinu monohydrátu. Ultra čistá proteinová receptura.

Detailní informace

Příchuť: 1,8 kg Chocolate Caramel exp. 11/2014
Skladem (> 5 ks) | 4171
Můžeme doručit do: 20.1.2021
1 699 Kč
490 Kč
426 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Nitro-Tech PERFORMANCE SERIES

 • Jednosložkový syrovátkový izolát a koncentrát s obsahem 30 g proteinů v každé dávce

 • Vybuduje více kvalitního svalstva než jakýkoliv běžný přípravek na bázi syrovátkových proteinů
  Velmi rychlý transport aminokyselin v potréninkovém období

 • Vybuduje větší fyzickou sílu než jiné přípravky obsahující syrovátkové proteiny

 • Každá odměrka obsahuje ověřené množství (3 gramy) kreatinu monohydrátu

 • Ultra čistá proteinová receptura

 

Informace o výrobku Nitro Tech Performance Series:

 • Vybuduje více kvalitního svalstva než jakýkoliv běžný přípravek na bázi syrovátkových proteinů:

 
Prováděný klinický výzkum následně publikovaný ve vědeckém časopisu prokázal, že subjekty, které užívaly látky tvořící základ přípravku NITRO-TECH® získaly 8,8 liber (asi 4 kilogramy) čisté svalové hmoty během šesti týdnů. V porovnání s tím, subjekty užívající běžný syrovátkový protein, získaly za uvedené období pouze 5,1 liber (asi 2,2 kilogramu) čisté svalové hmoty.

 • Velmi rychlý transport aminokyselin v potréninkovém období:

Jako přidaná hodnota přípravku NITRO-TECH® působí fakt, že jeho základní ingredience jsou tak kvalitní, že dohromady tvoří první proteinový přípravek o obsahu všech tří základních forem aminokyselin (alanin, glycin a taurin). Jeho receptura byla vyvinuta tak, aby docházelo k transportu esenciálních aminokyselin a proteinogenických aminokyselin (jde o kyseliny vytvářejících proteiny). Tyto kyseliny jsou rychle stráveny a absorbovány v krevním řečišti. Pomáhají pak při regeneraci svalových buněk a také při jejich růstu. Díky tomu je přípravek NITRO-TECH® perfektní volbou pro rychlý transport aminokyselin v období po tréninku.

 • Alanin je druhá nejvíce využívaná aminokyselina z hlediska procesu proteinové syntézy. Následuje hned za leucinem. Jde o primární aminokyselinu z hlediska využití při produkci využitelné glukózy v průběhu intenzivního tréninku. Experti věří, že dodávání alaninu ve fázi po skončení fyzického tréninku pomáhá potlačit zhroucení svalů a zároveň zajišťuje syntézu proteinů.
 • Glycin je aminokyselina, u které si vědci povšimli, že hraje aktivní roli ve formování dalších biologických sloučenin v lidském těle, jako jsou proteiny a kreatin. Navíc podporuje zvyšování objemu buněk.
 • Taurin je druhá nejvíce rozšířená aminokyselina v lidských svalech. Je o ní rovněž prokázáno, že podporuje zvyšování objemu buněk.

 

 • Vybuduje větší fyzickou sílu než jiné přípravky obsahující syrovátkové proteiny:

Každá odměrka přípravku NITRO-TECH® obsahuje ověřené množství (3 gramy) kreatinu monohydrátu. Pokud jsou syrovátkový protein a kreatin zkombinovány v přípravku NITRO-TECH®, pak si vybudujete větší fyzickou sílu než běžný syrovátkový protein. V jedné klinické studii bylo prokázáno, že zkoumané subjekty, které užívaly kombinaci syrovátkového proteinu a kreatinu, používanou v přípravku NITRO-TECH®, zvýšily zvednutou maximální hodnotu benčpresu o 34 liber (asi 15 kilogramů) ve srovnání se zlepšením o pouhých 14 liber (přibližně 6 kilogramů) u subjektů užívajících pouze běžný protein.

 • Ultra čistá proteinová receptura:

Jedna jediná odměrka přípravku NITRO-TECH® obsahuje 30 gramů proteinu, a to zejména primárně dodávaného ve formě syrovátkového proteinového izolátu, dále pak velmi jemně vyčištěný syrovátkový proteinový koncentrát, hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát, přičemž obsah karbohydrátů není vyšší než 1 gram a obsah tuků nepřekračuje hodnotu 1,5 gramu! Většina proteinových prášků na trhu obsahuje významně menší množství proteinu v jedné odměrce, jiné proteinové přípravky jsou zase plné karbohydrátů a tuků. Syrovátkový protein obsažený v přípravku NITRO-TECH® je filtrováno za použití multifázové filtrační technologie. Díky tomu je v přípravku obsaženo méně tuku, laktózy a nečistot, ve srovnání s levnými zdroji proteinu.

 

Dávkování:

Přidejte jednu nebo dvě dávky (1 až 2 odměrky) přípravku Nitro-Tech do 2,5 až 3,5 dl studené vody nebo odstředěného mléka a rozmíchejte. 1 odměrka = 36 g. Abyste dosáhli maximálních výsledků, užívejte nejméně po dobu 8 týdnů společně s vhodným tréninkovým a výživovým programem.

Složení:

 • Nutriční hodnoty a složení v 1 dávce (37g): 140 kCal, Bílkoviny 30g, Sacharidy 2g (z toho Vláknina 1g a Cukry 1g), Tuk 1,5g (z toho nasycený 1g, Trans tuk 0g), Vápník 100mg, Sodík 150mg, Super Amino Strength Matrix (Kreatin monohydrát 3g, L-alanin 2g, Glycin 1g, Taurin 1g), ENZYPLEX (Papain 50mg, Amyláza 50mg).
 • Složení: Syrovátkový proteinový izolát, Syrovátkový proteinový koncentrát, L-valin, L-leucin, L-isoleucin, L-glutamin, Kakaový prášek (pouze čokoláda), Přírodní a umělé aroma, Sójový lecitin, Sůl, Celulózová guma, Xanthanová guma, Karragenan, Sukralóza, Acesulfam K. Obsahuje složky z méka a sóji. Vyrobeno v závodě zpracovávajícím vajíčka, pšenici a oříšky.

 

Upozornění:

Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření, pečlivě uzavřené! Není určen pro děti! Obsahuje zdroj fenylalaninu! Neberte tento výrobek, pokud máte potíže s polykáním! Pozor na alergie - obsahuje složky z mléka, sóji a pšenice! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shopteťák.cz